
Emotieve Therapie bij jouw op de bank
ET vanuit je veilige omgeving
ET kan nu vanuit je huis Dit kan via What’s ap en Facetime. Je kunt me ook bellen, bij voorkeur op mijn mobiele telefoon, die kan ik handsfree zetten.
ET als crisisinterventie
Ook wanneer je er even niet uit komt of je merkt dat je teveel in een emotie zit, dan zijn technieken vanuit de ET een prima en effectief middel om je weer goed te voelen.
Betaling voor een contact via de (beeld)telefoon
Sessie of een intake
Je betaalt 165 euro voor de duur van de intake / sessie, plus de kosten van je telefoon. Internet is gratis qua gesprekskosten, zeker als je wifi hebt. Een tweede online sessie is pas mogelijk als je de vorige geheel hebt betaald. De rekening is bij een aantal ziektekostenverzekeraars te declareren.
Kosten crisisinterventie
Een crisisinterventie is meestal kort qua tijd. De kosten worden dan ook per kwartier berekend. Elk kwartier is 25 euro. Wanneer er 15 minuten bij komen van 16 tot 30 minuten, dan komt er 25 euro bij.. etc.
Consult in het weekeind en na kantooruren
Hierbij wordt 35 euro extra in rekening gebracht als begintarief.
Betaling kan per overschrijving.